OL1615E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OL1615E-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 160 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: OL1615E-R52.pdf
Status RoHs Bezołowiowe / Zgodny z RoHS
Stan magazynowy 10295238 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 10295238 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
40000 pcs
Poproś o wycenę
  • Ilosc:
Podaj nam cenę docelową, jeśli są większe niż te wyświetlane.
  • Part Number
  • Nazwa firmy
  • Nazwa Kontaktu
  • E-mail
  • Wiadomość
Specyfikacje OL1615E-R52
Part Number OL1615E-R52 Producent Ohmite
Opis RES 160 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowe / Zgodny z RoHS
dostępna ilość 10295238 pcs Arkusz danych OL1615E-R52.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -450ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Seria Little Rebel® OL Tryb panel 160 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy OL1615ER52
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 160 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film