Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

APEC: moc SiC i ulepszone narzędzia zasilania w chmurze

Udoskonalono możliwości wyszukiwania i istnieje menu w stylu karuzeli, które pozwala na wybór kompatybilnych urządzeń i kart, powiedział firma: „Inżynierowie są w stanie zawęzić realne opcje rozwiązań komponentów i systemów i być pewni wydajności systemu przed zobowiązaniem się do pozyskiwanie sprzętu i uzupełnianie ich projektów. ”

Demonstracje w APEC obejmują demonstracyjny trójfazowy pełny mostek PFC (SiC) 11kW o mocy 100kHz zbudowany na bazie NVHL080N120SC1 SiC mosfet (1200 V,> 30 A, ~ 80 mΩ, TO247) i sterownika bramki NCP51705 - który obejmuje pompa ładująca, aby stworzyć negatywne nastawienie, aby włączyć wyłączanie mosfet SiC.

OnSemi-eFuseNa pół eFuse

Na wystawie pojawi się również eFuse, „inteligentne czujniki pasywne” do automatyki przemysłowej, rozwiązanie USB-PD o dużej gęstości (dostarczanie energii), obwód zwrotny z aktywnym zaciskiem i moduły zasilania sterownika silnika.

Aby wypromować Stratę, zaprezentowany zostanie dokument ambitnie nazwany „Spełnienie listy życzeń projektanta presji wszystkimi odpowiednimi narzędziami w jednym zestawie narzędzi” (19 marca 13:30 Pokój 303AB).

Kolejna prezentacja to: „Wydajność, niezawodność i względy wydajności w najnowocześniejszych diodach SiC i technologiach Mosfet podczas rozruchu” (środa 20 marca godz. 14.00, sprawdź lokalizację)