Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Dengrove dodaje oszczędzające miejsce konwertery DC / DC firmy Recom

Są przeznaczone do zastosowań, które wymagają dużej gęstości mocy i wysokiej wydajności oraz mają moc znamionową od 3,3 W do 30 W.

Są zgodne ze standardem przemysłowym DOSA (12,19 x 12,19 mm) i są dostępne z znamionowym prądem wyjściowym 1,0A, 2,0A, 3,0A lub 6,0A. Zastosowanie układu sterowania IC i wielowarstwowej konstrukcji płyty zapewnia wiodącą w klasie gęstość mocy do 800W / in3 jak również umożliwić wykorzystanie w aplikacjach o ograniczonej przestrzeni.

Maksymalna wydajność wynosi 97-99%, przy pracy z pełnym obciążeniem w temperaturze otoczenia do 107 ° C bez wymuszonego chłodzenia powietrzem. Konwertery są pakowane w metalową puszkę ze zintegrowaną płaszczyzną uziemienia, aby zapewnić skuteczną, sześciostronną osłonę zapewniającą minimalną emisję hałasu, mówi dystrybutor. Są również zgodne z normą EN 55032.

Inne cechy to elastyczne opcje sterowania i przycinania, kołki do kontroli mocy, włączania i wyłączania oraz sekwencjonowanie z programowalnym czasem narastania wyjścia, aby uprościć przekształtniki zasilające jednocześnie lub w określonej kolejności. Nominalne napięcie wyjściowe 3,3 V lub 5,0 V można przyciąć w górę lub w dół za pomocą pojedynczego zewnętrznego rezystora. Istnieje również programowalna kontrola łagodnego startu.

Dystrybutor oferuje również karty oceny Recom dla serii RPM do testów, rozwoju i prototypowania.

Przetwornice DC-DC są teraz dostępne jako moduły do ​​montażu powierzchniowego z kontaktami z tablicą sieci lądowej (LGA).