Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Pierwszy wojskowy procesor ramienia do zastosowań wymagających wysokiej jakości

Teledyne-e2v - First military-qualified Arm processor for hi-rel applications

LS1046A jest częścią portfolio 64-bitowego Layerscape firmy NXP z czterordzeniowym ramieniem Cortex-A72 1,8 GHz.

Obejmuje on akcelerację przetwarzania pakietów i szybkie urządzenia peryferyjne „i jest znany ze swojej wysokowydajnej architektury i wiodącej na rynku gęstości obliczeniowej”, twierdzi Teledyne. Jego ponad 45 000 CoreMarków obliczeniowych jest połączonych z podwójnym Ethernetem 10 Gbit, PCIe Gen3 i SATA Gen3.

Urządzenie jest również dostępne w najnowszej wersji Teledyne Moduł obliczeniowy „Qormino”, który zawiera 4 GB pamięci DDR4.


Zakład Teledyne e2v w Grenoble specjalizuje się w przesiewaniu części do wymagających środowisk i udostępnia LS1046A zarówno w pakietach RoHS, jak i pakietach Pb.

Ponadto, w ramach programu zarządzania cyklem życia półprzewodników Teledyne e2v („SLiM”), żywotność tego urządzenia może być obsługiwana przez 15 lat lub dłużej, aby uniknąć problemów związanych ze starzeniem się.

Teledyne e2v ma bliskie powiązania z NXP - jego portfolio z zakresu przemysłu lotniczego i obronnego obejmuje procesory oparte na PowerPC z serii QorIQ P- i T firmy NXP oraz urządzenia PowerQUICC.

Kwalifikacje wojskowe

„Widzimy nowy trend rozwijający się w przemyśle lotniczym i obronnym w kierunku produktów opartych na 64-ramiennych urządzeniach z kwalifikowanym wojskowo urządzeniem Teledyne e2v z naszej serii komercyjnych procesorów Layerscape”, powiedział Altaf Hussain, kierownik ds. Marketingu NXP. „Wierzymy, że klienci e2v nie tylko wykorzystają wydajność obliczeniową urządzenia, ale także ekosystem, który obsługuje Arm, tworząc nowe możliwości w projektowaniu systemu”.

Chipy Power Architecture są dobrze znane w aplikacjach o wysokim stopniu relatywności. „Klienci mogą przejść na rozwiązania oparte na ramieniu lub rozpocząć nowe rozwiązania dzięki sprawdzonym rozwiązaniom opartym na architekturze Power NXP” - powiedział Teledyne.