Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Warunki korzystania

Niniejsza umowa określa warunki korzystania z serwisu www. Infinite-Electronic.hk, jeśli masz jakieś pytanie, prosimy o kontakt z nami!

Przeczytaj uważnie ten warunek użytkowania i oświadczenie o ochronie prywatności przed zarejestrowaniem się w Infinite-Electronic.hk. Po pomyślnym zarejestrowaniu się, przeczytaniu, zaakceptowaniu i zaakceptowaniu wszystkich warunków korzystania i oświadczenia o ochronie prywatności. opublikujemy zaktualizowaną wersję na Infinite-Electronic.hk, jeśli zmienimy to oświadczenie. cała treść umowy wejdzie w życie z dniem publikacji. jeśli nie zgadzasz się z tą wersją, musisz zakończyć związek z Infinite-Electronic.hk.

1, REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA:

1), Kwalifikacja użytkownika:
Wszyscy użytkownicy Infinite-Electronic.hk muszą być Firmą lub osobą fizyczną, która może podpisać wiążącą prawnie umowę zgodnie z prawem. Nie korzystaj z naszych usług, jeśli nie masz kwalifikacji. Nie możesz przenieść ani sprzedać swojego konta Infinite-Electronic.hk. Infinite-Electronic.hk zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub likwidacji konta zgodnie z jego życzeniem.
2), pisanie materiałów:
Wszyscy użytkownicy muszą podać prawdziwe, ważne dane osobowe do COMPONENTS-CENTER.COM, aby zapewnić normalny biznes. W przypadku jakichkolwiek zmian, niezwłocznie powiadom i zaktualizuj do Infinite-Electronic.hk.
Wszyscy użytkownicy Infinite-Electronic.hk zgadzają się akceptować wiadomości e-mail i wiadomości od partnerów Infinite-Electronic.hk lub Infinite-Electronic.hk.

2, PRYWATNOŚĆ:

Infinite-Electronic.hk ma oświadczenie o ochronie prywatności stosowane do wszystkich użytkowników, w tym umowy użytkownika. Powinieneś przeczytać i zaakceptować oświadczenie o ochronie prywatności, aby używać Infinite-Electronic.hk podczas rejestracji, a będziesz podlegać ograniczeniom na podstawie reguły (i Infinite-Electronic.hk jakiejkolwiek zaktualizowanej wersji oświadczenia o prywatności) w okresie użytkowników Infinite-Electronic.hk.

3, HANDEL:

Wszyscy użytkownicy przy zakupie muszą przestrzegać następujących warunków:

4, JAKOŚĆ I USŁUGA PO DNIU:

1), patrz punkt serwisowy.
2), jakość produktów.
Produkty Infinite-Electronic.hk będą ściśle zgodne z rządowymi i profesjonalnymi standardami. Jeśli bez wcześniejszych standardów, będziemy wykonywać zgodnie ze standardem producenta, jeśli bez wszystkich powyższych standardów, klienci mogą dyskutować i decydować między Infinite-Electronic.hk. Każdy problem z jakością lub ze standardów produktów, użytkownicy mogą poprosić o zwrot lub wymianę.

5, BEZPIECZEŃSTWO WITRYNY:

Zaakceptujesz to, że nie możesz wejść na stronę za pomocą jakiegokolwiek oprogramowania robota, Spider lub Refresh w jakimkolwiek celu bez pozwolenia Infinite-Electronic.hk w formie pisemnej.
Ponadto, zgadzasz się, że nie będziesz:

6, PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ:

Prawo autorskie, patent, znak towarowy, tajemnica handlowa i wszelkie prawa oferowane przez Infinite-Electronic.hk należą do Infinite-Electronic.hk. bez zgody Infinite-Electronic.hk, nikt lub członek nie może pobierać, kopiować, przesyłać, korygować i edytować. W przeciwnym razie ponosi całą odpowiedzialność prawną. Infinite-Electronic.hk ma prawo do pamięci serwera danych Infinite-Electronic.hk, gdy użytkownik korzysta z usługi.

7, OŚWIADCZENIE:

Infinite-Electronic.hk jest odpowiedzialny za oferowanie wsparcia technicznego, upewniając się, że strona działa, Staraj się unikać przerw w świadczeniu usług, lub Ogranicz czas w najkrótszym czasie, upewnij się, że użytkownik może sprawnie obsługiwać internet. Jednak w wyniku działania siły wyższej lub z innych przyczyn nie można kontrolować, spowodować awarię witryny lub uniemożliwić jej użycie, doprowadzić do utraty rekordu, wiadomości lub informacji, Infinite-Electronic.hk jest nieodpowiedzialnością: a każdy użytkownik oferuje błędne lub nieukończone i fałszywe informacje do nie mogą korzystać z usług Infinite-Electronic.hk lub cierpią z powodu innych strat, Infinite-Electronic.hk jest nieodpowiedzialnością.

8, INNE

Ta umowa we wszystkich aspektach podlega prawu Hongkongu. Ta strona internetowa wszyscy użytkownicy są nieodwołalnie posiadacz Infinite-Electronic.hk znajduje się w jurysdykcji sądu i sądu wyższej instancji. Postanowienia niniejszej umowy można oddzielić. Jeżeli którekolwiek postanowienie niniejszej umowy zostanie uznane za nieważne lub niewykonalne, postanowienie może zostać usunięte, a pozostałe postanowienia zostaną wykonane.