160R-151FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160R-151FS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 150NH 1.22A 85 MOHM
Arkusze danych: 160R-151FS.pdf
Status RoHs Bezołowiowe / Zgodny z RoHS
Stan magazynowy 1347 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1347 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
50 pcs
Poproś o wycenę
  • Ilosc:
Podaj nam cenę docelową, jeśli są większe niż te wyświetlane.
  • Part Number
  • Nazwa firmy
  • Nazwa Kontaktu
  • E-mail
  • Wiadomość
Specyfikacje 160R-151FS
Part Number 160R-151FS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 1.22A 85 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowe / Zgodny z RoHS
dostępna ilość 1347 pcs Arkusz danych 160R-151FS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Zastawianie Unshielded Seria 160R
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 25MHz
Opakowania Bulk Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 160R-151FS BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz Indukcyjność 150nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.080" (2.03mm) Częstotliwość - samorezonansowa 420MHz
szczegółowy opis 150nH Unshielded Inductor 1.22A 85 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 85 mOhm Max
Aktualna ocena 1.22A Obecny - Nasycenie -