Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Metody wysyłki

Infinity-Semiconductor.com oferuje różne rodzaje metod wysyłki: możemy pomóc w zorganizowaniu dostawy paczki za pośrednictwem Fedex, DHL, UPS, TNT, EMS lub w inny sposób wolisz, możesz wybrać własną usługę logistyczną, jeśli współpracujesz z konkretną dostawą firma. Akceptujemy również metodę wysyłki zgodnie z żądaniem klienta.


Koszty wysyłki:


Czas dostawy i przeznaczenia

Zapewnimy dostawę w ciągu 1-2 dni od daty dostarczenia wszystkich produktów do naszego magazynu.
Cła, podatki i inne opłaty są obowiązkiem odbiorcy, ponieważ nasze opłaty pokrywają jedynie opłatę za przesyłkę. Aby oszacować możliwe koszty, należy skontaktować się z urzędem celnym swojego kraju.

Oto tabela czasu dostawy z naszego magazynu do miejsca docelowego w celach informacyjnych.

Azja Ameryka północna Europa Bliski Wschód Ameryka Południowa Afryka
DHL 2-4 dni 3-4 dni 3-5 dni 3-6 dni 3-5 dni 4-6 dni
FedEx IP 2-4 dni 3-4 dni 4-5 dni 3-6 dni 4-6 dni 4-6 dni


* czas dostawy i dostawy liczony jest w dniach roboczych od poniedziałku do piątku. W przypadku ważnych świąt, takich jak Boże Narodzenie, prosimy o dodatkowy czas dostawy. Podczas tych specjalnych okazji przypomnimy Ci możliwe opóźnienia.
Następujące kraje, do których NIE MOŻNA się przysłać, ze względu na politykę: Afganistan, Republika Środkowoafrykańska, Republika Wybrzeża Kości Słoniowej, Demokratyczna Republika Konga, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, Wspólnota Erytrei, Republika Libanu, Republika Liberii, Demokratyczna Republika Somalii, Republika Sudanu.
Aby uzyskać więcej informacji o przesyłce, skontaktuj się z nami pod adresem Info@infinity-electronic.com