Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Warunki korzystania

Niniejsza umowa określa warunki korzystania z serwisu www. Infinity-Semiconductor.com, jeśli masz jakieś pytanie, prosimy o kontakt z nami!

Przeczytaj uważnie ten warunek użytkowania i oświadczenie o ochronie prywatności przed zarejestrowaniem się w Infinity-Semiconductor.com. Po pomyślnym zarejestrowaniu się, przeczytaniu, zaakceptowaniu i zaakceptowaniu wszystkich warunków korzystania i oświadczenia o ochronie prywatności. opublikujemy zaktualizowaną wersję na Infinity-Semiconductor.com, jeśli zmienimy to oświadczenie. cała treść umowy wejdzie w życie z dniem publikacji. jeśli nie zgadzasz się z tą wersją, musisz zakończyć związek z Infinity-Semiconductor.com.

1, REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA:

1), Kwalifikacja użytkownika:
Wszyscy użytkownicy Infinity-Semiconductor.com muszą być Firmą lub osobą fizyczną, która może podpisać wiążącą prawnie umowę zgodnie z prawem. Nie korzystaj z naszych usług, jeśli nie masz kwalifikacji. Nie możesz przenieść ani sprzedać swojego konta Infinity-Semiconductor.com. Infinity-Semiconductor.com zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub likwidacji konta zgodnie z jego życzeniem.
2), pisanie materiałów:
Wszyscy użytkownicy muszą podać prawdziwe, ważne dane osobowe do Infinity-Semiconductor.com, aby zapewnić normalny biznes. W przypadku jakichkolwiek zmian, niezwłocznie powiadom i zaktualizuj do Infinity-Semiconductor.com.
Wszyscy użytkownicy Infinity-Semiconductor.com zgadzają się akceptować wiadomości e-mail i wiadomości od partnerów Infinity-Semiconductor.com lub Infinity-Semiconductor.com.

2, PRYWATNOŚĆ:

Infinity-Semiconductor.com ma oświadczenie o ochronie prywatności stosowane do wszystkich użytkowników, w tym umowy użytkownika. Powinieneś przeczytać i zaakceptować oświadczenie o ochronie prywatności, aby używać Infinity-Semiconductor.com podczas rejestracji, a będziesz podlegać ograniczeniom na podstawie reguły (i Infinity-Semiconductor.com jakiejkolwiek zaktualizowanej wersji oświadczenia o prywatności) w okresie użytkowników Infinity-Semiconductor.com.

3, HANDEL:

Wszyscy użytkownicy przy zakupie muszą przestrzegać następujących warunków:

4, JAKOŚĆ I USŁUGA PO DNIU:

1), patrz punkt serwisowy.
2), jakość produktów.
Produkty Infinity-Semiconductor.com będą ściśle zgodne z rządowymi i profesjonalnymi standardami. Jeśli bez wcześniejszych standardów, będziemy wykonywać zgodnie ze standardem producenta, jeśli bez wszystkich powyższych standardów, klienci mogą dyskutować i decydować między Infinity-Semiconductor.com. Każdy problem z jakością lub ze standardów produktów, użytkownicy mogą poprosić o zwrot lub wymianę.

5, BEZPIECZEŃSTWO WITRYNY:

Zaakceptujesz to, że nie możesz wejść na stronę za pomocą jakiegokolwiek oprogramowania robota, Spider lub Refresh w jakimkolwiek celu bez pozwolenia Infinity-Semiconductor.com w formie pisemnej.
Ponadto, zgadzasz się, że nie będziesz:

6, PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ:

Prawo autorskie, patent, znak towarowy, tajemnica handlowa i wszelkie prawa oferowane przez Infinity-Semiconductor.com należą do Infinity-Semiconductor.com. bez zgody Infinity-Semiconductor.com, nikt lub członek nie może pobierać, kopiować, przesyłać, korygować i edytować. W przeciwnym razie ponosi całą odpowiedzialność prawną. Infinity-Semiconductor.com ma prawo do pamięci serwera danych Infinity-Semiconductor.com, gdy użytkownik korzysta z usługi.

7, OŚWIADCZENIE:

Infinity-Semiconductor.com jest odpowiedzialny za oferowanie wsparcia technicznego, upewniając się, że strona działa, Staraj się unikać przerw w świadczeniu usług, lub Ogranicz czas w najkrótszym czasie, upewnij się, że użytkownik może sprawnie obsługiwać internet. Jednak w wyniku działania siły wyższej lub z innych przyczyn nie można kontrolować, spowodować awarię witryny lub uniemożliwić jej użycie, doprowadzić do utraty rekordu, wiadomości lub informacji, Infinity-Semiconductor.com jest nieodpowiedzialnością: a każdy użytkownik oferuje błędne lub nieukończone i fałszywe informacje do nie mogą korzystać z usług Infinity-Semiconductor.com lub cierpią z powodu innych strat, Infinity-Semiconductor.com jest nieodpowiedzialnością.

8, INNE

Ta umowa we wszystkich aspektach podlega prawu Hongkongu. Ta strona internetowa wszyscy użytkownicy są nieodwołalnie posiadacz Infinity-Semiconductor.com znajduje się w jurysdykcji sądu i sądu wyższej instancji. Postanowienia niniejszej umowy można oddzielić. Jeżeli którekolwiek postanowienie niniejszej umowy zostanie uznane za nieważne lub niewykonalne, postanowienie może zostać usunięte, a pozostałe postanowienia zostaną wykonane.