Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Oświadczenie o fakturze

Drodzy wszyscy użytkownicy, otrzymacie naszą oficjalną fakturę handlową po zakupie z Infinity-Semiconductor.com, proszę uważnie przeczytać poniższą instrukcję.

1, Instrukcja wystawionej faktury

Faktura zostanie wystawiona z Infinity-Semiconductor.com. Kwota faktury będzie podlegała kwocie faktycznie zapłaconej kwoty.
Infinity-Semiconductor.com zapewnia dwa rodzaje faktur, fakturę VAT (nieprzenoszalną) i fakturę VAT (Deductible).
Aby poprawić efektywność działania i uniknąć efektu powrotu, faktura zostanie wystawiona w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania towarów przez użytkowników.
Proszę podać poprawny adres, osobę kontaktową, numer telefonu, aby upewnić się, że faktury mogą zostać dostarczone dokładnie. Jeśli nie wypełnisz tych informacji, Infinity-Semiconductor.com prześle fakturę na ten sam adres, co wysłane towary, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować na czas.

2, faktura VAT

Infinity-Semiconductor.com zwykle wystawia fakturę VAT dla użytkowników, którzy nie są podatnikami ogólnymi.
Proszę wpisać odpowiednią nazwę firmy i informacje podatkowe w fakturze.

3, specjalna faktura VAT

Jeśli chcesz wystawić "fakturę VAT", skontaktuj się z naszym księgowym, w przeciwnym razie system Infinity-Semiconductor.com wystawi fakturę VAT.
Prosimy o dokładne wypełnienie i sprawdzenie wszystkich informacji na fakturze, Infinity-Semiconductor.com nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pomyłki.
Faktura VAT zostanie wysłana przesyłką ekspresową po potwierdzeniu wysyłki.
Podaj nazwę firmy, adres, numer telefonu, numer identyfikacji podatkowej, nazwę i konto banku, adres do wysłania faktury, aby użytkownicy mogli zwykle używać faktury VAT, ale wszystkie wypełnione informacje muszą być takie same jak kwota podatku.
Nazwa firmy musi być nazwą rejestracji przemysłowej i handlowej.
Adres firmy i numer telefonu faktury muszą być takie same, jak informacje o firmie.
Numer rejestracji podatkowej to numer z & lt; & lt;. Certyfikatu rejestracji & gt; & gt ;, zwykle 15 numerów, sprawdź uważnie i wprowadź.
Dla obu należy wpisać nazwę banku i numer konta.

4, Ogłoszenia

Jeśli użytkownik napisze błędną informację o fakturze VAT, Infinity-Semiconductor.com wystawi fakturę VAT automatycznie i bez zwrotu.
Infinity-Semiconductor.com nie przyjmie wniosku o wystawienie faktury VAT z tytułu zwrotu, jeśli już wystawiliśmy fakturę zgodnie z informacją o użytkowniku.

5, przyjacielskie przypomnienie

W razie wątpliwości dotyczących wystawionej faktury należy skontaktować się z działem finansowym Infinity-Semiconductor.com.
Jeśli nie otrzymasz faktury w ciągu 30 dni po otrzymaniu towaru, skontaktuj się z obsługą klienta Infinity-Semiconductor.com. Nie będziemy wystawiać faktury za drugim razem, jeśli nie skontaktujesz się z nami w ciągu 90 dni (od daty zamówienia)
Nazwa produktu na fakturze zostanie zapisana w komponencie elektronicznym, numer części zostanie zapisany jako rzeczywisty porządek, bez żadnych innych specjalnych wymagań.

6, Powrót faktury

Jeśli zauważysz, że informacje o fakturze są nieprawidłowe w zamówieniu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, Infinity-Semiconductor.com zastąpi i wyśle ​​odpowiednie informacje jak najszybciej.
Jeśli chcesz zmienić dane do faktury, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a my wyślemy poprawioną fakturę na wskazany adres po potwierdzeniu przez nasz dział finansowy.
Bez zgody działu obsługi klienta nasz dział finansowy nie zaakceptuje wniosku o ponowne wystawienie faktury z telefonu, faksu, e-maila.