Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

O nas

Infinity-Semiconductor.comNajwiększy na świecie sklep internetowy z elektronicznymi komponentami
wiodący globalny dystrybutor specjalizujący się w układach scalonych (IC), RF / IF i RFID, czujnikach, przetwornikach, przełącznikach, przekaźnikach, kondensatorach, optoelektronice i półprzewodnikach dyskretnych ....

BKorzyści dla Ciebie

Zaoszczędź swój czas. Oszczędzaj pieniądze.
Ponad 900 tysięcy numerów części w magazynie do natychmiastowej dostawy. Z 6+ milionowymi pozycjami dostępnych komponentów elektronicznych w Infinity-Semiconductor.com. Nasze wydajne środowisko zakupów online zapewnia niższe koszty transakcji.

Infinity-Semiconductor.com jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się dystrybutorów komponentów elektronicznych na świecie. Naszą misją jest pomaganie naszym klientom w szybkim znajdowaniu niezbędnych komponentów elektronicznych po konkurencyjnych cenach.
Produkty gwarantowane
100% gwarancji na nowy i orininalny, 1 rok gwarancji na wszystkie produkty. Orinal, wysokiej jakości komponenty elektroniczne o konkurencyjnej cenie.
Obsługa klienta
Najlepsza wydajność pracy, szybka reakcja, szybka wysyłka i dostawa. Wyślij nam zapytanie ofertowe online teraz, odpowiemy za 24 godziny.
Rynek światowy
W dowolnym momencie ponad 2 000 000 komponentów elektronicznych jest dostępnych w magazynie i gotowych do wysłania z naszej głównej siedziby w Hong Kongu.
Przestarzałe składniki
Dostarczamy trudne do znalezienia, długi czas oczekiwania, koniec okresu eksploatacji (EOL) i przestarzałe komponenty elektroniczne.
Gwarancja niskiej ceny
Pokonamy każdą rozsądną wycenę! Jeśli otrzymasz lepszą ofertę. Skontaktuj się z nami, a zrobimy co w naszej mocy, aby spotkać się z najlepszymi kandydatami.

IWprowadzenie

Twój zaufany partner w łańcuchu dostaw komponentów elektronicznych - Infinity-Semiconductor.com
Z dumą oferujemy najbardziej wszechstronną gamę produktów, w tym najnowsze wersje najlepszych na świecie producentów urządzeń elektronicznych.
Nasza przewaga marki: Xilinx, Altera, Microsemi, Microchip, Lattice, Texas Instruments, STMicroelectronics, Infineon, NXP, Maxim Integrated, Cypress, Fairchild, ON Semiconductor, Zilog, Intel, Honeywell, Panasonic, Broadcom, Omron, Sharp, KEMET, AVX , TE Connectivity i więcej ...

WCo sprzedajemy

Z dumą oferujemy najbardziej wszechstronną gamę produktów, w tym najnowsze wersje najlepszych światowych producentów podzespołów elektronicznych, w tym układy scalone (układy scalone): PMIC, pamięć, układ logiczny, liniowy, interfejsowy, wbudowane układy FPGA, CPLD, mikroprocesory, mikrokontrolery, Rezystory, kondensatory, przełączniki, czujniki, przetworniki, RF / IF i RFID, moduły półprzewodnikowe, przekaźniki i inne elementy elektroniczne.

Infinity-Semiconductor.com

zapewniają kompletne i efektywne kosztowo rozwiązanie zaopatrzeniowe dla producentów OEM, CEM, dystrybutorów, potrzeb producentów i innych firm. Dostarczamy wysokiej jakości komponenty elektroniczne z zaufanych źródeł w celu rozwiązania problemów związanych z łańcuchem dostaw i zapewnienia kanału dystrybucji dla nadmiernych zapasów.

Dlaczego my?

Możemy rozwiązać najtrudniejsze problemy z zaopatrzeniem w komponenty:
Trudno znaleźć elementy elektroniczne
100% nowych i gwarantowanych Orininal
Wysoka jakość i konkurencyjna cena
One-Stop Shopping dla komponentów elektronicznych
Niższy koszt zamówienia, bezpłatna wysyłka

Zaoszczędź swój czas. Oszczędzaj swój koszt.

Ponad 900 tysięcy numerów części w magazynie do natychmiastowej dostawy. Z 6+ milionowymi pozycjami dostępnych komponentów elektronicznych w Infinity-Semiconductor.com. Nasze wydajne środowisko zakupów online zapewnia niższe koszty transakcji.
Pobierz ofertę

CSkontaktuj się z nami

  • Tel:+00 852-3050 6900
  • E-mail:Info@infinity-electronic.com
  • Faks:+00 852-3050 6944
  • Adres:17F, Budynek handlowy Gaylord, 114-118 Lockhart Road, Wan Chai, Hongkong
Skontaktuj się z nami