Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Treść sponsorowana: analizator widma SIGLENT SVA1015X

Analizator widma SIGLENT SVA1015X jest bardzo potężnym i elastycznym narzędziem do różnych pomiarów w zakresie częstotliwości od 9 kHz do 1,5 GHz. Doskonałe podstawowe parametry stanowią podstawę wszystkich dołączonych i dostępnych funkcji i funkcji. Bardzo niski DANL (wyświetlany średni poziom szumów) -156dBm i szeroka gama filtrów RBW (1Hz - 1MHz) pozwalają użytkownikowi zobaczyć bardzo małe i wąskie sygnały. Generator śledzenia jest dołączony w standardzie i umożliwia użytkownikowi wykonywanie skalarnych pomiarów tłumienności na kablach, filtrach i innych komponentach. Jak dotąd wszystko, czego można oczekiwać od dobrego podstawowego analizatora widma, jest na swoim miejscu. Ale SVA1015X jest znacznie bardziej możliwy.

Po pierwsze, bardzo powszechnym wymogiem jest możliwość przeprowadzania debugowania EMI lub pomiarów zgodności. Dzisiejsze szybkie projekty danych, urządzenia IoT i zasilacze z przełączanym trybem z natury są właścicielami wielu źródeł problemów EMI. W związku z tym niezbędne są pomiary wstępnej zgodności EMI i debugowanie na wszystkich etapach podczas projektowania. Siglent oferuje opcjonalne rozwiązanie dla SVA1015X, które można kupić i zainstalować w dowolnym momencie. Ta opcja rozszerza zestaw filtrów RBW o specjalne filtry EMI, a także detektor Quasi-Peak. Dodanie zestawu sond bliskiego pola (SRF5030 (T)) uzupełnia zestaw debugowania poziomu podstawowego. W połączeniu z LISN to świetna konfiguracja dla przeprowadzanych pomiarów zgodności EMI.

Znacznie bardziej wyspecjalizowaną funkcją jest Analiza sieci wektorowej. Opcję tę można również dodać w dowolnym późniejszym czasie i umożliwić użytkownikowi wykonywanie pomiarów S11 i S21. Pomiary mogą być wyświetlane w różnych formatach, takich jak X-Y (dB / faza nad częstotliwością), wykresy biegunowe lub wykresy Smitha. Typowe zadania, na przykład pomiary opóźnień grupowych filtrów lub stopnia wejścia / wyjścia wzmacniacza lub dopasowania anteny, można łatwo rozwiązać. Szczerze mówiąc, dokładności wyników nie należy porównywać z pełnym, samodzielnym VNA, niemniej jednak wydajność tej opcji jest bardzo solidna.

Jeśli 1,5 GHz nie jest w stanie obsłużyć Twojej aplikacji i potrzebujesz wyższych częstotliwości, spójrz na serię Siglaent SSA3000X. Oferuje podobną wydajność i opcje. Ale to wyklucza opcję VNA. Jeśli potrzebujesz rozwiązania do pomiarów VNA powyżej 1,5 GHz, uważaj na www.siglenteu.com jest coś na drodze.

Dla każdego, kto się zastanawia, kim jest Siglent i co robi? Siglent Technologies rozpoczął opracowywanie oscyloskopów cyfrowych w 2002 r. Po 15 latach badań i rozwoju, oferta produktów obejmuje oscyloskopy cyfrowe o szerokości pasma sięgającej od 50 MHz, a teraz do 1 GHz, oscyloskopy ręczne z lub bez izolowanych kanałów wejściowych, funkcja / przebieg arbitralny generatory również w szerokim zakresie pasma '(od 10 MHz do 500 MHz), zasilacze prądu stałego do laboratorium, cyfrowe liczniki z 4,5 do 6,5 cyfry, analizatory widma i generatory sygnału RF o maksymalnej szerokości pasma 3,2 GHz i inne ogólne instrumenty testowe . Siglent stale rozszerza swoją ofertę produktów. Plan na 2019 r. Zakłada wydanie ponad 3 nowych produktów i rozszerzenie obecnego portfela z jednej strony o instrumenty o wyższej wydajności, az drugiej o zupełnie nową grupę produktów.

Z biegiem czasu Siglent wyrósł na światowego lidera w dziedzinie elektronicznych urządzeń testujących i pomiarowych. Jej produkty łączą innowacyjne funkcje i funkcjonalność z silnym zaangażowaniem w jakość i wydajność.

Siglent ma obecnie trzy główne biura na całym świecie. Po pierwsze, główna siedziba w Shenzhen w Chinach. Wszystkie zmiany i produkcje są tam wykonywane. Zatrudnionych jest ponad 300 osób. Ponad 100 inżynierów pracujących w kilku działach, w tym w sprzęcie, oprogramowaniu, projektowaniu przemysłowym, testach i laboratorium zaawansowanego sprzętu środowiskowego, a także wysoko wykwalifikowany zespół zarządzający i inni specjaliści techniczni

Spółki zależne w Ameryce i Europie zostały założone w 2014 roku. Amerykańskie biuro znajduje się w Solon, Cleveland / OH i od momentu otwarcia biura stale rośnie do 6 osób. Pracują nad lokalną sprzedażą, serwisem i wsparciem. Europejskie biuro znajduje się w Hamburgu / Niemcy i było zarządzane zdalnie z Chin. Od października 2018 r. Siglent zaczął zatrudniać miejscowy personel. W międzyczasie jest trzech pracowników dbających o serwis i wsparcie, sprzedaż i marketing. Głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług klientom i partnerom handlowym oraz ciągłe ulepszanie i optymalizowanie wydajności. Wszystkie naprawy, a następnie kalibracja fabryczna będą przeprowadzane lokalnie w centrum Europy.

Cała europejska sprzedaż jest dokonywana przez autoryzowanych dystrybutorów. Zaletą dla klienta jest to, że następny partner sprzedaży Siglent zazwyczaj nie jest daleko, a wszystkie czynności przedsprzedażowe i wiele działań posprzedażnych można przeprowadzić w języku lokalnym. Aby znaleźć dystrybutora Siglent, odwiedź naszą stronę internetową www.siglenteu.com -> Jak kupić.

Szczegóły kontaktu

SIGLENT TECHNOLOGIES GERMANY GmbH
Liebigstr. 2-20
22113 Hamburg / Niemcy
Tel: +49 (0) -819-95946
& # x49; nf & # x6f; -e & # x75; @ s & # x69; & # x67; l & # x65; & # x6e; t. & # x63; om