Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

HFBR-772BWZ

Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.

Przegląd produktów

Part Number: HFBR-772BWZ
Producent / marka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis produktu XMITTER FO 12X2.7GBD
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowe / Zgodny z RoHS
Stan magazynowy 6177 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6177 pcs
Poproś o wycenę
Wypełnij wszystkie wymagane pola danymi kontaktowymi. Kliknij " SUBMIT RFQ ", a skontaktujemy się z Tobą wkrótce e-mailem. Lub napisz do nas:Info@infinity-electronic.com
  • Cena docelowa:
  • Ilosc:

Podaj nam cenę docelową, jeśli są większe niż te wyświetlane.

  • Part Number
  • Nazwa firmy
  • Nazwa Kontaktu
  • E-mail
  • Wiadomość

Specyfikacje HFBR-772BWZ

Part Number HFBR-772BWZ Producent Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis XMITTER FO 12X2.7GBD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowe / Zgodny z RoHS
dostępna ilość 6177 pcs Arkusz danych
Długość fali 850nm Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) -
Spectral Bandwidth 0.4nm Seria -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis Fiber Optic Transmitter 850nm MTP® (MPO) Typ złącza MTP® (MPO)
Pojemność 0.1µF

Wysyłka

★ DARMOWA WYSYŁKA POPRZEZ DHL / FEDEX / UPS JEŚLI ZAMÓWIENIE KWOTY PONAD 1000 USD.
(TYLKO Zintegrowane obwody, ochrona obwodów, RF / IF i RFID, Optoelektronika, czujniki, przetworniki, transformatory, izolatory, przełączniki, przekaźniki)

FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 USD podstawowa opłata za wysyłkę zależy od strefy i kraju.
DHL www.DHL.com Od 35,00 USD podstawowa opłata za wysyłkę zależy od strefy i kraju.
UPS www.UPS.com Od 35,00 USD podstawowa opłata za wysyłkę zależy od strefy i kraju.
TNT www.TNT.com Od 35,00 USD podstawowa opłata za wysyłkę zależy od strefy i kraju.

★ Czas dostawy będzie potrzebny 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przesyłki, skontaktuj się z nami. Wyślij do nas e-mail Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY

  1. Każdemu produktowi z Infinity-Component.hk udzielono gwarancji na okres 1 roku. W tym okresie możemy zapewnić bezpłatną konserwację techniczną w przypadku problemów z naszymi produktami.
  2. Jeśli zauważysz problemy z jakością naszych produktów po ich otrzymaniu, możesz je przetestować i złożyć wniosek o bezwarunkowy zwrot pieniędzy, jeśli można to udowodnić.
  3. Jeżeli produkty są wadliwe lub nie działają, możesz do nas powrócić w ciągu 1 roku, wszystkie koszty transportu i cła towarów są przez nas ponoszone.

Powiązane tagi

Produkty powiązane

HFBR-782BHZ
HFBR-782BHZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: RECEIVER FO 12X2.7GBD
Na stanie: 6881 pcs
Pobieranie:
RFQ
HFBR-782BEHZ
HFBR-782BEHZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: RECEIVER FO 12X2.7GBD EXT SHIELD
Na stanie: 2811 pcs
Pobieranie:
RFQ
HFBR-772BHWZ
HFBR-772BHWZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: XMITTER FO 12X2.7GBD
Na stanie: 6784 pcs
Pobieranie:
RFQ
HFBR-782BEZ
HFBR-782BEZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: RECEIVER FO 12X2.7GBD EXT SHIELD
Na stanie: 3918 pcs
Pobieranie:
RFQ
HFBR-772BEWZ
HFBR-772BEWZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: XMITTER FO 12X2.7GBD EXT SHIELD
Na stanie: 5659 pcs
Pobieranie:
RFQ
HFBR-772BEHWZ
HFBR-772BEHWZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: XMITTER FO 12X2.7GBD EXT SHIELD
Na stanie: 5691 pcs
Pobieranie:
RFQ
HFBR-59L1AGEZ
HFBR-59L1AGEZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX MMF SFP PTH FIBRE CHANNEL
Na stanie: 4004 pcs
Pobieranie: HFBR-59L1AGEZ.pdf
RFQ
HFBR-779BHWZ
HFBR-779BHWZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: XMITTER 12X2.7GBD 62.5UM FO
Na stanie: 6002 pcs
Pobieranie: HFBR-779BHWZ.pdf
RFQ
HFBR-59L1ALZ
HFBR-59L1ALZ
Producenci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: TXRX MMF SFP PTH FIBRE CHANNEL
Na stanie: 3298 pcs
Pobieranie: HFBR-59L1ALZ.pdf
RFQ
HFBR-779BEWZ
HFBR-779BEWZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: XMITTER 12X2.7GBD 62.5UM FO
Na stanie: 3859 pcs
Pobieranie: HFBR-779BEWZ.pdf
RFQ
HFBR-59L1AL
HFBR-59L1AL
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX MMF SFP PTH FIBRE CHANNEL
Na stanie: 6489 pcs
Pobieranie: HFBR-59L1AL.pdf
RFQ
HFBR-779BWZ
HFBR-779BWZ
Producenci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: XMITTER 12X2.7GBD 62.5UM FO
Na stanie: 3764 pcs
Pobieranie: HFBR-779BWZ.pdf
RFQ

Wiadomości branżowe

Rohm dodaje 10 samochodowych mosfetów SiC
„Wprowadzenie serii SCT3xxxxxHR umożliwia firmie Rohm oferowanie największej w branży linii prod...
ON dodaje do MOSFET SiC
ON Semiconductor wprowadził dwa tranzystory MOSFET SiC przeznaczone do zastosowań elektrycznych, s...
APEC: TI myśli bocznie, żeby zrobić ac-dc chip z trybem czuwania 15mW
„To urządzenie osiąga najlepszą równowagę między wysoką wydajnością i bardzo niskim poziom...
Treść sponsorowana: analizator widma SIGLENT SVA1015X
Analizator widma SIGLENT SVA1015X jest bardzo potężnym i elastycznym narzędziem do różnych pomi...
Wydaje się, że wydatki na sprzęt półprodukcyjny spadną w tym roku o 14% i wzrosną o 27% w przyszłym roku
Spowolnienie w sektorze pamięci spowodowało, że spowolnienie w 2019 r. Oznacza koniec trzyletnieg...
Power Stamp Alliance obniża zapotrzebowanie na procesor hosta do monitorowania zasilaczy i dodaje projekt referencyjny
Alliance (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex i STMicroelectronics) stworzyło ...
APEC: moc SiC i ulepszone narzędzia zasilania w chmurze
Udoskonalono możliwości wyszukiwania i istnieje menu w stylu karuzeli, które pozwala na wybór ko...
Dengrove dodaje oszczędzające miejsce konwertery DC / DC firmy Recom
Są przeznaczone do zastosowań, które wymagają dużej gęstości mocy i wysokiej wydajności oraz...
Pierwszy wojskowy procesor ramienia do zastosowań wymagających wysokiej jakości
LS1046A jest częścią portfolio 64-bitowego Layerscape firmy NXP z czterordzeniowym ramieniem Cort...