Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Czujnik ciśnienia Mems unika mydła i szamponu do noszenia

STM-LPS33W-MEMS-pressure-sensor

Nazywa LPS33W, urządzenie o stopniu ochrony IPx8 jest chroniony przez wewnętrzny lepki żel do zalewania i uważa się, że wytrzymuje: „słoną wodę, chlor, brom, detergenty, takie jak mydło do rąk i szampon, e-płyny i lekkie chemikalia przemysłowe, takie jak n-pentan”, powiedział ST.

Opakowanie jest cylindryczne (3,3 mm średnicy x 2,9 mm) i ukształtowane, aby ułatwić stosowanie pierścieni uszczelniających o przekroju okrągłym, gdy potrzebna jest szczelna obudowa, a pokrywa jest odporna na korozję.

Według firmy, żel jest zastrzeżoną formułą, a jego właściwości, wraz z wbudowanym układem kondycjonowania sygnału, osiągają hałas ciśnienia 0,008hPa RMS.


„Podatność na naprężenia lutownicze przy ponownym przepływie podczas montażu jest również bardzo niska, dryfuje mniej niż ± 2hPa i odzyskuje normalną dokładność w 72 godziny”, powiedział ST. „Kompensacja temperatury utrzymuje dokładność w granicach ± ​​3 hPa w zakresie roboczym od 0 ° C do 65 ° C”.

STM-LPS33W-MEMS-pressure-sensorKompozycja żelowa jest nieco tajemnicą, z tylko właściwościami mechanicznymi zapewnianymi przez arkusz danych (Tabela 9)

Fabryczne wartości przycinania są przechowywane w nieulotnej strukturze i są ładowane do rejestrów przy włączeniu w celu normalnego działania. Nie jest wymagana dalsza kalibracja.

Zużycie wynosi 15µA w „wysokiej wydajności”, 3µA w trybie niskiego poboru mocy i 1µA po wyłączeniu.

128-bitowy FIFO przechowuje do 40 szczelin 32-bitowych danych ciśnienia i temperatury, zmniejszając częstotliwość interakcji MCU hosta, pozwalając hostowi spać więcej i oszczędzać energię.

Zasilanie wynosi 1,7 do 3,6 V, a ja2Interfejsy cyfrowe C i SPI są wbudowane, podobnie jak filtr dolnoprzepustowy.

Rozpoczęła się produkcja masowa.